Teised meist

Mette Õun
Mette Õun
Reisiosakonna juhataja, Õpilasreisid
Reisikorraldajana teen koostööd kümnete erinevate bussifirmadega ning julgen ABussi pidada üheks parimatest ettevõtetest, mis sel alal tegutseb. Suhtlus on alati korrektne, kiire ja vastutulelik; eranditult kõik grupid on jäänud rahule nii mugavate busside kui ka supermeeldivate bussijuhtide ja nende turvalise sõidustiiliga. Bussijuhid Martin ja Donald on alati ääretult osavõtlikud ja abivalmid ning suureks abiks meie gruppidele, reisisaatjatele ja õpetajatele. Aitäh esmaklassilise teeninduse eest!
Taago Taaber
Taago Taaber
Asutaja, VK WERRO
Werro võrkpalliklubi on ABussi teenust kasutanud korduvalt erinevate sõitude puhul. Kokkulepetest ja kellaaegadest on kinni peetud, sõit on olnud mugav ja kiire. Ja mis pole vähemtähtis – oleme alati saanud hinnas kokkuleppele. Kindlasti kasutame Abussi ka tulevikus!
Gert Prants
Gert Prants
Korvpallitreener
ABussiga käisime Riias. Kõik oli super! Nii buss, bussijuht kui hind.
Karin Sangla
Karin Sangla
Kiiks OÜ, juhatuse liige, Kiiks OÜ
Käisime seltskonnaga matkamas ja sihtkohta jõudmiseks kasutasime ABuss OÜ transporti. Kogu seltskond palus edasi anda suurimad tänusõnad. Super lahe bussijuht. Positiivne, sõbralik ja hea tuju tuli koos bussijuhiga meie õuele ning saatis meid kogu reisi. Suur suur tänu teile. Meil oli suurepärane päev. Edu ja jaksu teie kollektiivile!
Kristi Preitof
Kristi Preitof
Operatsiooniõde, Kotka Erahaigla
Meie meeskond jäi väga rahule teie poolt osutatud teenusega! Aitäh teile!
Triin Pärn
Triin Pärn
Yoga Teacher, Vinyasa Flow
Parim hind! Väga hea kogemus, vastutulelik ning sõbralik suhtlus. Buss mugav. Kindlasti kasutan teie teenuseid uuesti.


Ootame Sinu tagasisidet

Anna teada kuidas jäite meie pakutud teenustega rahule. Selleks saate kasutada mugavalt ja kiirelt tagasiside vormi kontaktide lehel.

Anna tagasisidet