Meie kompetentsid

Puhkusereisid
Transfeer
Töötajate vedu
Tellimusveod

Puhkusereisid

Puhata saab mitmel erineval moel ja erinevas kohas. Kui on plaanis sõita puhkama kodu- või välismaale suurema seltskonnaga, siis tasub kaaluda võimalust bussireisiks. Bussireis ei pruugi olla tuim "bussi elu", kus sadu kilomeetreid vuratakse ühte jutti ning sihtkohta jõudes kulub esimene päev väljapuhkamiseks sõidust. Bussireis võib olla vabalt meeleolukas road trip. Aitame reisiplaani koostada arvestades kliendi soovidega. Meil on kogemused nii turismireiside kui ka matkade korraldamisel.

Transfeerid

Kas on saabumas suurem seltskond külalisi, või olete ise pikemale reisile minemas- Abuss aitab. Meie juhid tunnevad kõiki Tallinna, Tartu ja ka Riia väravaid (sadam, raudteejaam, bussijaam, lennujaam) ning on õigeaegselt ja õiges kohas Teie külalistel vastas. Teile jääb vaid teatada külalise/grupi nimi, saabumise aeg ning koht ja sihtkoht kuhu külalised toimetada.

Töötajate vedu

Teostame igapäevast töötajate vedu Tallinnas ja Tartus.
Puhastatud, suvel jahutatud ning talvel sooja salongiga buss võtab hommikuti kokkulepitud ajal ja kohas kliendi töötajad peale ning toimetatab nad ka turvaliselt tööpäeva lõpus koju tagasi.

Töötaja ei pea enam varem ärkama, et läbi hommikuse tipptunni õigeksajaks tööle jõuda. Samuti võib unustada talvel külmunud autoklaaside kraapimise ja lumehangest auto otsimise.
Tööandja võib olla aga kindel, et kõik tema töötajad jõuavad õigeks ajaks rõõmsameelselt töökohale.
Mis kõige tähtsam, nii säästame kõik koos nii loodust kui ka raha.

Tellimusveod

Väärt sündmused toimuvad tihti kuskil kaugemal. Mõnes teises linnas või isegi riigis. Kohale jõudmiseks on mitmeid erinevaid võimalusi ja tihtipeale on parimaks võimaluseks just tellida sõit ABussist.
Esmalt arvestatakse reisi planeerimisel ning transpordi viisi valimisel maksumust, kuid vähem tähtsad ei ole ka mugavus ning paindlikus, nii aja kui ka marsruudi suhtes. Kui kõiki neid kriteeriume arvesse võtta, siis saame tihti tulemuseks, et kõige mõistlikum on kasutada bussi.